تبلیغات
بازی - بازی Assassins Creed 2
بازی

بازی Assassins Creed 2

پنجشنبه 12 اسفند 1389

بعد از مدت ها انتظارنسخه کامپیوتر  Assassin’s Creed II  برای بازی خورهای ایرانی آماده شد. فروشگاه ای شاب این بازی را در اختیار شما قرار می دهد.

عرضه بازی Assassins Creed یک موفقیت تجاری بزرگ بود  نسخه ۱ این بازی نظر منتقدان و سایتهای مختلف بازی را بخود جلب کرد.برای هر فردی که تا قبل از این ادعا میکرد که  Free-Running زشت و بی هیجان است طرفداری عصبانی وجود داشت که بازی Assassins Creed را به رخ او بکشد در این شرایط شرکت Ubisoft باید این سوال را از خود میپرسید که برای ادامه ای موفق  این سری چه کاری باید انجام دهد. اشتباهات کوچکی در نسخه قبلی بازی وجود داشت و شرکت یوبی سافت باید در صدد رفع آنها بر میامد. با این وجود شرکت یوبی سافت تصمیم گرفت ببجای اینکه گیم پلی بازی را بکلی عوض کند آن را به قول معروف تصفیه کند تا تجربه ای بسیار لذتبخشتر از نسخه اول را برای بازی کنندگان به ارمغان بیاورد.

assassins-creed-2-logo1-450x253

ماجراهای این نسخه از بازی دقیقا بس از پایان نسخه اول شروع میشوند. در نسخه اول بازی دیدیم که افرادی که در اصل Templar های نسل جدید هستند از دستگاهی به نام Animus بر روی فردی به نام Desmond استفاده کردند تا با استفاده از آن بتوانند به حافظه اجداد او پی ببرند.
در نسخه اول این بازی دستگاه به خاطرات Altair یکی از افراد فرقه حشاشین در سال ۱۱۹۱ میرود. Altair و دیگر افراد گروه در پی یافتن قطعه ای از بهشت(وسیله ای که با ایجاد وهم در افراد آنها را به اطاعت وا میداشت) بودند. این وسیله دلیل دزدیده شدن Desmond توسط Abstergo و استفاده از دستگاه برای پیدا کردن مکان این وسیله بود.

بنظر داستان پیچیده ای میاد و باید بگم که داستان در نسخه جدید پیچیده تر هم میشود. آنجا که Lucy Stillman یکی از اعضای گروه Abstergo  به Desmond کمک میکند تا از آن مجتمع فرار کند و او را به پایگاه مخفی دیگری میبرد که البته دستگاه Animus دیگری در آن وجود دارد.
ایندفعه Desmond خاطرات یکی دیگر از اجدادش یعنی Ezio Auditore da Firenze را بیاد میاورد, مرد جوان ایتالیایی که در پی انتقام از فردی است که به او  و خانوداه اش خیانت کرده است. داستان این نسخه در سال ۱۴۷۶ اتفاق میافتد تقریبا ۳۰۰ سال پس از اتفاقات نسخه اول.
Ezio در ابتدای بازی فردی نرمخو و تازه کار و ناکارآمد است اما اتفاقاتی که در بازی میافتد او را تبدیل به قاتلی خونین,خطرناک و البته مخفی میکند.

مانند نسخه ۱ این بازی, Assassins creed 2 در شهرهای بزرگ و پرجمعیت و شهرکهای اطراف اتفاق میافتد و البته این بار بازدیدی از شهرهای جدید مانند Venice با قایقهای معروفش ,Florence,Romagn و Tuscany خواهید داشت. جزییات تمام این شهرها بطور کامل در بازی قرار داده شده است و بجرات میتوان گفت که حتی از نمونه واقعیشان هم زیباتر طراحی شده اند.
با گردش در شهر صدها تن از مردم را میبینید که هریک به کار خود مشغول هستند,نگهبانها مشغول گشت زنی در خیابانها و پشت بامها هستند و از همه مهمتر در هر منطقه کاری برای انجام دادن است.ماموریتهای داستانی زیادی در بازی گنجانده شده است البته این ماموریتها تنها بخشی از بازی هستند.
باید گفت که Ezio از Altair بسیار چابکتر است که باعث میشود با سرعت بیشتری از برجهای بلند شهرها بالا برود. بالا رفتن از هرکدام از برجهای مشخص شده(View Point) باعث آشکار شدن قسمتی از نقشه و به طبع آن ماموریتهای جدید میشود

یکی از نقاط منفی نسخه اول بازی این بود که شما در طول بازی این حس را داشتید که مرتب دارید ماموریتها و کارهای تکراری را انجام میدهید. به عنوان Altair شما پس از ورود به هر شهر به دفتر گروه حشاسین میرفتید تا نکاتی در مورد قاتل بدست بیاورید. پس از آن به برجها میرفتید تا ماموریتهای بازی مشخص شوند و چند بازجویی و ماموریت تکراری را انجام میدادید تا اطلاعات کافی برای قتل هدف مورد نطر را بدست میاوردید. اگر بخواهیم رو راست باشیم باید بگیم که این بازجوییها اصلا جالب نبودند و جای تعجبی نداشت که در این نسخه سیستم بازجویی بطور کامل از بازی حذف شده است. البته در این نسخه از ماموریتهای قبلی مثل کتک زدن مردم یا انجام ماموریت بعنوان پیک قرار دارند. چند ماموریت جدید دیگر مثل مسابقات و ترور کردن بعضی افراد در بازی گنجانده شده است که البته همه این ماموریتها اختیاری هستند و مثل نسخه قبل اجباری در انجام آنها نیست ولی با انجام دادن آنها پول نصیبتان میشود.
در این بین ماموریتهای ترور کردن افراد اصلی در بازی بسیار سرگرم کننده تر از نسخه قبلی هستند و حسی که برای انجام هدفتان در بازی به شما القا میشود بسیار بیشتر از نسخه قبلی است.

جدا از این تغییرات, تغییرات زیاد دیگری هم در بازی انجام گرفته بطور مثال: مکانیزمهای مختلف گیم پلی نسخه اول بهبود یافته و در بعضی موارد بطور کامل تغییر کرده اند و مکانیزمهای جدید دیگری هم به گیم پلی بازی اضافه شده است.
مثلا قابلیت Blending که به شما اجازه مخفی شدن در بین مردم را میدهد در حالی که در حرکت هستید بهبود یافته است که در این نسخه شما میتوانید بین هر گروه کوچکی از مردم مخفی شده و از دست نگهبانها فرار کنید.
گروههای مختلفی در بازی قرار داده شده اند که در عوض پرداخت پول سرویسهایی را به شما ارائه میدهند و این افراد مثلا حواس گاردها را پرت میکنند یا بطور کامل پوشش حرکتی برای شما میشوند تا به راحتی به هدف خود نزدیک شوید. البته شما میتوانید با گروههای متحرک دیگر بدون پرداخت پول حرکت کنید ولی تا رسیدن به هدف باید چند بار با گروههای مختلفی حرکت کنید ولی در مواقعی که راه ورود به مکانی بطور کامل بسته شده است و راه ورود دیگری نیست شما میتوانید با پرداخت پول به یک گروه دزد آنها را وادار به دستبرد زدن بکنید در این هنگام گاردها  پستهای خود را رها کرده و به دنبال دزد میدوند و راه برای نفوذ شما باز میشود.

در بازی میتوانید بعضی شیطنتها را هم انجام دهید. مثلا دستبرد زدن به مردم. البته این دفعه دستبرد زدن به عنوان ماموریتی در بازی گنجانده نشده است  ولی مواقعی که پشت سر کسی حرکت میکنید بد نیست که سری به جیب او بزنید. بالا رفتن از پشت بامها یا کشتن مردم باعث میشود که شناخته شده و لو بروید و اگر به اندازه کافی کارهایی از این قبیل انجام دهید  نگهبانهای موجود در شهرها در صورت مشاهده شما بدنبال شما میایند.
شما میتوانید با فرار کردن از دست آنها و قایم شدن در مکانی به تعقیب آنها خاتمه دهید(البته ایندفعه گاردها در پیدا کردن شما سرسختتر شده اند) اما درجه شناسایی شما در حد بالا خود باقی میماند و این درجه فقط با انجام دادن بعضی کارها کاهش میابد. مثلا رشوه دادن به سخنگوهای شهر, کشتن بعضی افراد رسمی در شهر, پاره کردن پوسترهای روی دیوار(Wanted Posters). این سیستم جدید بسیار واقعی تر از سیستم قبلی است که گاردها بعد از چند ثانیه کلا بیخیال قضیه میشدند و شما را فراموش میکردند و این سیستم طوری در بازی قرار داده شده است که علارغم سادگی, بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است.

دویدن در بازیها معمولا به عنوان یک عامل هیجان انگیز و جذاب بکار نمیاید ولی بازیهای کمی از جمله Assassins Creed دویدن را تا حد ممکن لذتبخش کرده اند. مکانیزم دویدن این نسخه هم مانند نسخه قبلی است یعنی Ezio میتواند با سرعت از روی پشت بامها عبور کند, روی ستونهای بدود و یا از دیوارها بالا برود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که او را به جهت ها و مکانهای درست راهنمایی کنید. شما میتوانید در طول بازی بصورت نامحدودی بدوید بدون اینکه Ezio خسته شود البته باید گفت که در مواقعی که در حال دویدن با سرعت زیاد هستید Ezio کوچکترین اهمیتی به سلامتی خود نمیدهد یعنی اگر با سرعت به لبه پشت بامی نزدیک شوید او از بالا به پایین پرت خواهد شد. البته در مواقعی که با سرعت معمولی در حال دویدن هستید Ezio از پایین افتادن خود جلوگیری میکند. موقعی که قلق دویدن در بازی بدستتان بیاید, دویدن به یکی از نقاط قوت و لذتبخش بازی تبدیل میشود. قابلیتی که شرکت یوبی سافت باید به آن افتخار کند.

مبارزات در بازی پیشرفت کرده اند و افراد میتواند از کمبوهای متنوعی استفاده کنند. موقعی که  با افراد دشمن درگیر میشوید(که معمولا هم اتفاق میافتد) سیستم ضد حمله(Counter Attack) نسخه قبلی را دوباره مشاهده میکنید- و باید گفت که به اندازه نسخه اول این سیستم راضی کننده است. البته اینبار نمیتوانید بر روی همه افراد از آن استفاده کنید و باید از تکنیکهای جدیدی که در بازی قرار داده شده است برای کشتن گاردهای مجهز و پیشرفته استفاده کنید. مثلا خلع سلاح کردن دشمنان و استفاده از سلاحهای متنوع آنها که تنوع کشتنها را بسیار بالا میبرد.
همچنین در این نسخه تیغه معروف مخفی که در نسخه قبلی فقط در یک دست Altair قرار داشت در این نسخه Ezio در هر دو دست خود این تیغه را دارد و میتواند بطور همزمان دو نفر را که نزدیک هم قرار دارند با این تیغه ها از بین ببرد.

assassinscreed_2Leonardo Da Vinci مخترع هم در اول بازی با ما دوست میشود و ما میتوانیم از اختراعات و وسایل او استفاده کنیم- مثلا ایده جالب ماشین پرنده که افرادی که هنوز بازی را بازی نکرده اند مطمئنا آن را در دموی E3 دیده اند.

تعداد زیادی اسلحه و آیتمهای مورد استفاده در جنگها به بازی اضافه شده اند مثلا آیتم بمب دودزا که در مواقع حساس میتواند به کمک شما بیاید و یا سیستم جدید آسیب دیدن اسلحه ها و زره شما که برای درست کردن آنها باید به آهنگری بروید.

Assassins Creed بازی بسیار طولانی و وسیع است. حتی اگر از ماموریتهای کناری طولانی صرفنظر کنید چیزی در حدود ۲۰ ساعت گیم پلی را پیش رو دارید. البته باید گفت که مطمئنا شما از ماموریتهای کناری صرفنظر نمیکنید زیرا پاداشها و آیتمهایی که در عوض انجام این ماموریتها گیر شما میایند بسیار با ارزش هستند.
در نسخه اول اگر یادتان باشد باید پرچم جمع میکردید که در این نسخه این پرچمها با پر جایگزین شده اند(۱۰۰ عدد). در بازی ۳۳۰ گنجینه مخفی شده است و از همه آنها زیباتر دخمه های درون بازی که به سبک بازی Prince Of Persia طراحی شده اند.
قابلیت مبارزات درون معابد قاتلان یکی دیگر از خصوصیات بازی است. البته به جز اولین مبارزه, انجام دادن بقیه آنها کاملا اختیاری است. ولی جوایزی که در مقابل انجام دادن این چلنجهای نسبتا سخت بدست میاورید ارزش انجام دادن آنها را دارد. بخصوص برای طرفداران قهرمان قبلی یعنی Altair.

ویلای عموی شما در شهر Monteriggioni واقع شده است. قرارگاهی که میتوانید در آن استراحت کنید و از خدمات و مغازه های مختلف آن استفاده کنید با انجام دادن این کارها میتوانید منبع درآمدی داشته باشید که خرج تعمیرات, آیتمهای جدید خدماتی که برای سلامتی شما انجام میشود و یا پول مورد نیاز برای رشوه دادن به مردم را بدست بیاورید.  شما میتوانید در بازی مقداری از پولهای خود را صرف بدست آوردن هنرهایی در بازی بکنید یا پازلهایی را که در بازی نهفته شده اند  حل کنید و قسمتی را به نام Truth در بازی باز کنید. البته بازی این کارها را به هیچ وجه به شما اتحمیل نمیکند و شما میتوانید به راحتی از خیال انجام دادن آنها بگذرید. این یکی از بزرگترین نقاط مثبت Assassins Creed 2 است. با اینکه داستان بازی کاملا خطی است ولی هر کسی بازی را به سبک خاصی انجام میدهد و هیچگونه حس اجبار در بازی به شما القا نمیشود.

این بازی پیچیده و زیبا ارائه ای بینظیر در میان بازیهای نسل حاضر داشت. شهرهای بازی را بدون شک میتوان ستاره پرفروغ این آسمان دانست. آنقدر جزییات درون شهرها وجود دارد که مطمئنا ساعتها فقط صرف گشت و گذار در شهرها و تماشای جزییات آنها میکنید. طراحی شخصیتهای بازی هم عالی کار شده است ولی بعضی مواقع مشکلات بسیار ریزی را در انیمیشنهای بازی میبینیم یا مشکل افت فریم ریت بازی در بعضی قسمتهای بازی(معمولا در نسخه PS3). اما هیچکدام از این اشتباهات سطحی نمیتواند لطمه ای به شاهکار یوبی سافت وارد کند و شما مطمئنا تحت تاثیر این شاهکار قرار خواهید گرفت.
صداگذاری هم در بازی از کیفیت بالایی برخوردار است. دیالوگهای بازی کاملا زیبا طراحی شده اند و صدای شخصیتها کاملا طبیعی و دارای احساس میباشد که باعث میشود بازی کاملا زنده بنظر بیاید.

عرضه تقریبا همزمان این بازی با بازی Call Of Duty : Modern Warfare 2 ریسک بسیار بزرگی از طرف شرکت یوبی سافت بود. MW2 قطعا بازی با کیفیت و بزرگی است بنابراین هرگونه ضعف یا مشکلاتی در بازی میتوانست بعد از عرضه این بازی ضربه بزرگی به فروش این بازی بزند و اشتباهاتی که در نسخه  اول بازی وجود داشت باعث میشد تا کوچکترین مشکلی در این نسخه مانند پتک بر سر یوبی سافت وارد شود. البته یوبی سافت همه این موارد را میدانست و با بهبود دادن بازی در بسیاری از موارد مانند داستان زیبای این نسخه, ارائه فوق العاده بازی و صد البته اکشن جذاب بازی این نگرانیها را از بین برد.
امسال با بازیهای بزرگی که آمده بودند تجربه بازیهای تکنفره عالی زیادی داشتیم که با عرضه این بازی توسط یوبی سافت, این شرکت تجربه عالی دیگری در اختیار ما قرار داد.

Click for the next screenshot
طبقه بندی:
بازی ماجراجویی،  بازی اکشن، 


Buy generic cialis
جمعه 16 آذر 1397 01:35 ب.ظ

Regards. A lot of content!

cialis generique 5 mg brand cialis nl buy cheap cialis in uk only best offers 100mg cialis how do cialis pills work cialis side effects dangers wow cialis 20 cialis in sconto cialis 05 generic low dose cialis
buy cialis germany
پنجشنبه 15 آذر 1397 06:24 ب.ظ

Thank you. Excellent information!
cialis generisches kanada cialis kaufen wo buy cialis uk no prescription tadalafilo tadalafil tablets buying cialis on internet buy cialis uk no prescription cialis great britain cialis prezzo al pubblico cialis 5mg prix
buy tadalafil pills
چهارشنبه 14 آذر 1397 10:46 ب.ظ

Wow loads of great tips!
cialis 5 effetti collaterali we recommend cheapest cialis when will generic cialis be available cialis price thailand cialis 20mg preis cf cialis canada tadalafil tablets cialis arginine interactio cialis 5 mg funziona cialis prezzo di mercato
Buy cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 07:34 ق.ظ

This is nicely said! .
tadalafil tadalafil 20 mg 5 mg cialis coupon printable cialis generico cuanto cuesta cialis yaho prescription doctor cialis buy original cialis low cost cialis 20mg cialis generic availability click here to buy cialis
where to buy cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 08:04 ب.ظ

Incredible many of great facts.
acheter cialis meilleur pri buy cialis online cheapest tadalafilo 5 mg cialis coupon printable buying cialis in colombia can i take cialis and ecstasy ou acheter du cialis pas cher generic cialis tadalafil cialis generika in deutschland kaufen cialis dosage
buy cialis us pharmacy
سه شنبه 13 آذر 1397 09:08 ق.ظ

You made your stand extremely well!!
click here cialis daily uk generic cialis pro cialis wir preise how does cialis work only now cialis 20 mg brand cialis generic price cialis per pill comprar cialis 10 espa241a import cialis canada discount drugs cialis
buy cials online
دوشنبه 12 آذر 1397 09:15 ب.ظ

Very good forum posts. Cheers!
cialis generisches kanada cialis 10 doctissimo cheap cialis achat cialis en suisse cialis coupon generic cialis in vietnam buy cialis online legal cialis baratos compran uk cialis 100 mg 30 tablet when can i take another cialis
Buy generic cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 08:41 ق.ظ

Whoa plenty of beneficial tips.
generic cialis soft gels trusted tabled cialis softabs tadalafil tablets cialis kaufen bankberweisung cialis para que sirve where do you buy cialis cialis 5 mg scheda tecnica achat cialis en europe click now cialis from canada cilas
buy generic cialis online
یکشنبه 11 آذر 1397 08:45 ب.ظ

Amazing all kinds of superb knowledge.
compare prices cialis uk cialis pills in singapore we like it safe cheap cialis look here cialis cheap canada precios cialis peru cialis pas cher paris get cheap cialis cialis online nederland generic cialis at walmart cialis et insomni
Online cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 08:06 ق.ظ

Seriously all kinds of good material.
tadalafil tablets buying cialis in colombia cialis herbs online prescriptions cialis cialis side effects dangers cialis alternative cialis uk cialis for sale south africa cialis kaufen cialis diario compra
Cialis prices
شنبه 10 آذر 1397 08:56 ب.ظ

You actually reported this adequately!
import cialis buy cialis sample pack wow cialis 20 cialis for sale cialis kamagra levitra acquistare cialis internet cialis patent expiration cialis canada on line generic cialis cialis for sale
buy cialis delhi
شنبه 10 آذر 1397 07:49 ق.ظ

Wonderful facts, Appreciate it!
viagra vs cialis cialis for sale when can i take another cialis cialis efficacit canadian cialis cialis generico in farmacia free generic cialis when can i take another cialis cialis dosage prezzo di cialis in bulgaria
Online cialis
جمعه 9 آذر 1397 08:29 ب.ظ

Nicely put, Cheers!
cialis alternative cialis daily new zealand price cialis per pill prezzo cialis a buon mercato cialis venta a domicilio rx cialis para comprar cialis 20 mg cost order a sample of cialis cialis coupons printable cialis y deporte
Online cialis
جمعه 9 آذر 1397 08:38 ق.ظ

Kudos, Terrific information.
cialis for sale south africa order a sample of cialis acquistare cialis internet cialis para que sirve buy generic cialis generic cialis at the pharmacy cialis free trial order cialis from india cialis patent expiration acquisto online cialis
buy cialis without a doctor's prescription
پنجشنبه 8 آذر 1397 09:33 ب.ظ

Wow all kinds of amazing facts.
cialis flussig cialis cuantos mg hay buy cialis online cheapest cialis 5 mg para diabeticos cialis for sale in europa cialis canadian drugs cialis 5 mg schweiz cialis 20mg prix en pharmacie cialis with 2 days delivery prix de cialis
Cialis pills
پنجشنبه 8 آذر 1397 09:58 ق.ظ

You stated that adequately!
cialis 5mg prix order a sample of cialis cialis professional from usa cialis efficacit cialis professional yohimbe venta de cialis canada how does cialis work generic cialis 20mg uk enter site 20 mg cialis cost cialis for sale in europa
buy cialis online
چهارشنبه 7 آذر 1397 09:13 ب.ظ

Thanks a lot! Terrific stuff!
cialis generika in deutschland kaufen brand cialis generic cialis online holland dose size of cialis cialis soft tabs for sale generic low dose cialis we like it cialis soft gel cialis 5mg buy cialis cialis kaufen
buy cialis no rx
چهارشنبه 7 آذر 1397 09:25 ق.ظ

Incredible lots of awesome facts.
cialis lilly tadalafi cialis generic cialis online holland buying brand cialis online cialis 30 day trial coupon sublingual cialis online cialis in sconto cialis et insomni generic for cialis tadalafil tablets
cialis
دوشنبه 9 مهر 1397 11:33 ق.ظ

You revealed it really well.
cialis online deutschland calis order a sample of cialis cialis herbs warnings for cialis sublingual cialis online cialis with 2 days delivery estudios de cialis genricos we choice cialis uk brand cialis nl
online pharmacy
یکشنبه 1 مهر 1397 10:38 ق.ظ

Regards! Wonderful information.
canadian pharmacies that ship to us buy vistagra usa canadian rxlist canadian rx canadian prescriptions online canadian pharmacycanadian pharmacy canada medication northwest pharmacies online northwest pharmacy canada canadian online pharmacies
cialisvipsale.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 07:17 ق.ظ

Regards, A good amount of data.

try it no rx cialis cialis daily cialis canada on line cialis 10 doctissimo cialis without a doctor's prescription we choice cialis uk acheter cialis meilleur pri cialis 5 mg para diabeticos viagra vs cialis cialis professional yohimbe
سیو
شنبه 17 شهریور 1397 10:18 ب.ظ
Howdy! I could have sworn I've visited this blog before but after going through some of the posts I
realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely happy I found it and I'll be book-marking
it and checking back regularly!
Saudia
جمعه 16 شهریور 1397 08:48 ق.ظ
It's hard to ϲome by educated people аbout tһіs topic, however, yoᥙ sound liҝe yoᥙ know wһat you're talking aƅout!
Τhanks
http://cialisonli.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 01:39 ب.ظ

With thanks, I value it!
generic for cialis cialis cipla best buy generic cialis levitra cialis for sale in europa safe dosage for cialis acquisto online cialis cialis tadalafil online compare prices cialis uk cialis canadian drugs look here cialis cheap canada
viagrayosale.com
یکشنبه 11 شهریور 1397 09:10 ب.ظ

You said it adequately..
weblink price cialis viagra or cialis cialis for sale bulk cialis we like it safe cheap cialis il cialis quanto costa cialis 20mg prix en pharmacie the best choice cialis woman click here to buy cialis cialis online
Buy viagra online
سه شنبه 23 مرداد 1397 08:45 ق.ظ

Awesome content. Regards!
buy viagra online at where can i buy real viagra online pharmacies buy canadian viagra online buy viagra pay with paypal buy viagra for women viagra professional viagra generic online pharmacy sildenafil citrate to buy viagra
cialis professional samples
سه شنبه 23 مرداد 1397 12:22 ق.ظ

Wow loads of fantastic advice.
generic cialis levitra generic cialis 20mg uk cialis manufacturer coupon sialis cialis 100 mg 30 tablet sialis cialis sale online cialis online napol non 5 mg cialis generici cialis italia gratis
Antoni
جمعه 15 تیر 1397 07:35 ق.ظ
Hey Ι know this is off topic but I was wondering іf ʏоu қneѡ
of any widgets Ӏ ϲould addd to my blog that automatically tweedt my neweѕt twitter
updates. Ι've been looking foг a plug-іn like thiѕ for quіte
some tіme and was hoping mаybe you woulⅾ һave s᧐mе experience ԝith
sometһing lіke this. Pⅼease ⅼet me know if yoս гun іnto anything.
I trᥙly enjoy reading your blog and І looҝ forward to
your neᴡ updates.
viagra Online Bestellen express
یکشنبه 27 خرداد 1397 03:30 ق.ظ
Wheen someone writеs an post he/she maibtains thе plan of a uѕеr in his/her mind hat how a user can understand it.
Therefore that's ᴡhy ths post is amazing.
Ꭲhanks!
zack
جمعه 25 خرداد 1397 02:30 ب.ظ
I'd like to thank you for tһe efforts ʏoս'ѵe puut іn pening tһis site.
I'm hoping tо view the sɑme hiցһ-grade content ƅy үou іn the future as ѡell.
In faϲt, your creative writing abilities
һas inspired me to ցet mʏ very own blog noѡ ;)
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
نظرسنجی
  شما چه نوع سبک بازی دوست دارید
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها